A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Singles | |
---|---|
2016 Grand Prix Hassan II | |
Champion | Federico Delbonis |
Runner-up | Borna Ćorić |
Score | 6–2, 6–4 |
Martin Kližan was the defending champion, but withdrew before the tournament began.
Federico Delbonis won the title, defeating Borna Ćorić in the final, 6–2, 6–4.
Seeds
The top four seeds receive a bye into the second round.
- Guillermo García López (quarterfinals)
- João Sousa (second round)
- Borna Ćorić (final)
- Federico Delbonis (champion)
- Teymuraz Gabashvili (first round)
- Albert Ramos Viñolas (first round)
- Pablo Carreño Busta (quarterfinals)
- Jiří Veselý (semifinals)
Draw
Key
- Q = Qualifier
- WC = Wild card
- LL = Lucky loser
- Alt = Alternate
- SE = Special exempt
- PR = Protected ranking
- ITF = ITF entry
- JE = Junior exempt
- w/o = Walkover
- r = Retired
- d = Defaulted
- SR = Special ranking
Finals
Semifinals | Final | ||||||||||||
8 | Jiří Veselý | 65 | 65 | ||||||||||
3 | Borna Ćorić | 77 | 77 | ||||||||||
3 | Borna Ćorić | 2 | 4 | ||||||||||
4 | Federico Delbonis | 6 | 6 | ||||||||||
4 | Federico Delbonis | 6 | 6 | ||||||||||
Albert Montañés | 4 | 3 |
Top half
First round | Second round | Quarterfinals | Semifinals | ||||||||||||||||||||||||
1 | G García López | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
R Albot | 4 | 3 | N Almagro | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||
N Almagro | 6 | 6 | 1 | G García López | 4 | 62 | |||||||||||||||||||||
Q | N Mektić | 7 | 6 | 8 | J Veselý | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
WC | R El Amrani | 5 | 3 | Q | N Mektić | 77 | 3 | 65 | |||||||||||||||||||
Í Cervantes | 1 | 3 | 8 | J Veselý | 64 | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
8 | J Veselý | 6 | 6 | 8 | J Veselý | 65 | 65 | ||||||||||||||||||||
3 | B Ćorić | 77 | 77 | ||||||||||||||||||||||||
3 | B Ćorić | w/o | |||||||||||||||||||||||||
S Bolelli | 7 | 6 | S Bolelli | ||||||||||||||||||||||||
T Daniel | 5 | 4 | 3 | B Ćorić | 66 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | M González | 6 | 6 | P-H Mathieu | 78 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
D Muñoz de la Nava | 1 | 4 | Q | M González | 64 | 0 | |||||||||||||||||||||
P-H Mathieu | 7 | 6 | P-H Mathieu | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
6 | A Ramos Viñolas | 5 | 3 |
Bottom half
First round | Second round | Quarterfinals | Semifinals | ||||||||||||||||||||||||
7 | P Carreño Busta | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
E Donskoy | 2 | 3 | 7 | P Carreño Busta | 6 | 77 | |||||||||||||||||||||
Q | L Giustino | 61 | 4 | D Istomin | 3 | 65 | |||||||||||||||||||||
D Istomin | 77 | 6 | 7 | P Carreño Busta | 5 | 2 | |||||||||||||||||||||
WC | A Ahouda | 5 | 62 | 4 | F Delbonis | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
T de Bakker | 7 | 77 | T de Bakker | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
4 | F Delbonis | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
4 | F Delbonis | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
5 | T Gabashvili | 3 | 4 | A Montañés | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||
D Gimeno Traver | 6 | 6 | D Gimeno Traver | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Q | F Škugor | 4 | 4 | A Montañés | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
A Montañés | 6 | 6 | A Montañés | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
F Bagnis | 77 | 6 | F Bagnis | 1 | 5 | ||||||||||||||||||||||
WC | L Ouahab | 62 | 2 | F Bagnis | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
2 | J Sousa | 2 | 4 |
Qualifying
Seeds
- Kenny de Schepper (first round)
- Elias Ymer (qualifying competition)
- Máximo González (qualified)
- Kimmer Coppejans (first round)
- Andrey Rublev (qualifying competition)
- Franko Škugor (qualified)
- Mathias Bourgue (qualifying competition)
- Tristan Lamasine (withdrew)
Qualifiers
Qualifying draw
First qualifier
First round | Qualifying competition | ||||||||||||
1 | Kenny de Schepper | 6 | 2 | 4 | |||||||||
Nikola Mektić | 2 | 6 | 6 | ||||||||||
Nikola Mektić | 78 | 6 | |||||||||||
Maxime Chazal | 66 | 3 | |||||||||||
Maxime Chazal | 6 | 63 | 6 | ||||||||||
Alt | Guillermo Durán | 2 | 77 | 2 |
Second qualifier
First round | Qualifying competition | ||||||||||||
2 | Elias Ymer | 6 | 6 | ||||||||||
Ivan Nedelko | 2 | 3 | |||||||||||
2 | Elias Ymer | 4 | 6 | 2 | |||||||||
6 | Franko Škugor | 6 | 4 | 6 | |||||||||
WC | Yassine Idmbarek | 1 | 1 | ||||||||||
6 | Franko Škugor | 6 | 6 |
Third qualifier
First round | Qualifying competition | ||||||||||||
3 | Máximo González | 6 | 6 | ||||||||||
Gerard Granollers | 1 | 4 | |||||||||||
3 | Máximo González | 6 | 6 | ||||||||||
7 | Mathias Bourgue | 4 | 2 | ||||||||||
Maxime Hamou | 2 | 2 | |||||||||||
7 | Mathias Bourgue | 6 | 6 |
Fourth qualifier
First round | Qualifying competition | ||||||||||||
4 | Kimmer Coppejans | 7 | 4 | 3 | |||||||||
Lorenzo Giustino | 5 | 6 | 6 | ||||||||||
Lorenzo Giustino | 6 | 6 | |||||||||||
5 | Andrey Rublev | 4 | 3 | ||||||||||
WC | Taha Tifnouti | 1 | 0 | ||||||||||
5 | Andrey Rublev | 6 | 6 |
References
Text je dostupný za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších podmienok. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Antropológia
Aplikované vedy
Bibliometria
Dejiny vedy
Encyklopédie
Filozofia vedy
Forenzné vedy
Humanitné vedy
Knižničná veda
Kryogenika
Kryptológia
Kulturológia
Literárna veda
Medzidisciplinárne oblasti
Metódy kvantitatívnej analýzy
Metavedy
Metodika
Text je dostupný za podmienok Creative
Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších
podmienok.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky
použitia.
www.astronomia.sk | www.biologia.sk | www.botanika.sk | www.dejiny.sk | www.economy.sk | www.elektrotechnika.sk | www.estetika.sk | www.farmakologia.sk | www.filozofia.sk | Fyzika | www.futurologia.sk | www.genetika.sk | www.chemia.sk | www.lingvistika.sk | www.politologia.sk | www.psychologia.sk | www.sexuologia.sk | www.sociologia.sk | www.veda.sk I www.zoologia.sk