A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
2. československá hokejová liga 1963/1964 | |||
◄ 1962/1963 | 1964/1965 ► | ||
Pořadí | |||
Mistr: | TJ Slavoj České Budějovice (skupina A) TJ Spartak Motorlet Praha (skupina B) TJ Spartak Královopolská strojírna Brno (skupina C) VTJ Dukla Košice (skupina D) | ||
Postupy | |||
Baráž o postup: | TJ Slavoj České Budějovice TJ Spartak Motorlet Praha TJ Spartak Královopolská strojírna Brno VTJ Dukla Košice | ||
Postupující: | TJ Spartak Motorlet Praha VTJ Dukla Košice | ||
Sestupy | |||
Sestupující: | TJ Baník Důl Dukla Havířov - Suchá | ||
1. liga ↑ | • 2. liga | Krajské přebory ↓ |
2. československá hokejová liga 1963/1964 byla 11. ročníkem československé druhé nejvyšší hokejové soutěže.
Systém soutěže
Soutěže se účastnilo 32 týmů rozdělených do čtyř skupin po 8 týmech. Ve skupině se utkaly týmy čtyřkolově každý s každým (celkem 28 kol). Vítězové skupin postoupili do kvalifikace o nejvyšší soutěž. Do nejvyšší soutěže postoupily první dva týmy z kvalifikace.
Týmy na posledních místech jednotlivých skupin sestoupily do příslušného krajského přeboru.
Základní část
Skupina A
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VG | OG | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Slavoj České Budějovice | 28 | 24 | 2 | 2 | 200 | 81 | 50 |
2. | TJ Spartak Tatra Smíchov | 28 | 14 | 4 | 10 | 105 | 96 | 32 |
3. | TJ Kovosvit Holoubkov | 28 | 13 | 3 | 12 | 132 | 124 | 29 |
4. | TJ SONP Kladno B | 28 | 11 | 4 | 13 | 109 | 104 | 26 |
5. | TJ CHZ ČSSP Litvínov B | 28 | 10 | 6 | 12 | 110 | 125 | 26 |
6. | TJ Spartak Praha Sokolovo B | 28 | 9 | 8 | 11 | 90 | 106 | 26 |
7. | TJ Dynamo Karlovy Vary | 28 | 10 | 2 | 16 | 115 | 145 | 22 |
8. | TJ Dynamo Praha | 28 | 4 | 5 | 19 | 52 | 132 | 13 |
Skupina B
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VG | OG | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Spartak Motorlet Praha | 28 | 23 | 1 | 4 | 167 | 77 | 47 |
2. | TJ Spartak Tatra Kolín | 28 | 16 | 2 | 10 | 113 | 91 | 34 |
3. | TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav | 28 | 13 | 2 | 13 | 94 | 97 | 28 |
4. | TJ Tesla Pardubice B | 28 | 13 | 1 | 14 | 122 | 118 | 27 |
5. | TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové | 28 | 11 | 3 | 14 | 116 | 131 | 25 |
6. | TJ Spartak Třebíč | 28 | 10 | 4 | 14 | 113 | 134 | 24 |
7. | TJ Stadion Liberec | 28 | 9 | 2 | 17 | 113 | 146 | 20 |
8. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 28 | 8 | 3 | 17 | 77 | 121 | 19 |
Skupina C
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VG | OG | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Spartak Královopolská strojírna Brno | 28 | 20 | 1 | 7 | 132 | 90 | 41 |
2. | TJ Železárny Prostějov | 28 | 18 | 2 | 8 | 131 | 64 | 38 |
3. | TJ Slezan OSP Opava | 28 | 16 | 3 | 9 | 127 | 87 | 35 |
4. | TJ Spartak Moravia Olomouc | 28 | 14 | 4 | 10 | 90 | 85 | 32 |
5. | TJ Baník OKD Ostrava | 28 | 11 | 6 | 11 | 112 | 107 | 28 |
6. | TJ Slovan Hodonín | 28 | 11 | 1 | 16 | 98 | 125 | 23 |
7. | TJ Spartak ZJŠ Brno | 28 | 9 | 4 | 15 | 96 | 100 | 22 |
8. | TJ Baník Důl Dukla Havířov - Suchá | 28 | 0 | 5 | 23 | 66 | 194 | 5 |
Skupina D
Poř. | Tým | Z | V | R | P | VG | OG | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VTJ Dukla Košice | 28 | 23 | 1 | 4 | 186 | 61 | 50 |
2. | TJ Slovan CHZJD Bratislava B | 28 | 15 | 3 | 10 | 102 | 86 | 33 |
3. | VTJ Dukla Trenčín | 28 | 13 | 6 | 9 | 128 | 102 | 32 |
4. | TJ Lokomotíva Vagónka Stavbár Poprad | 28 | 11 | 5 | 12 | 95 | 97 | 27 |
5. | VTJ Dukla Nitra | 28 | 11 | 5 | 12 | 102 | 111 | 27 |
6. | TJ Iskra Smrečina Banská Bystrica | 28 | 12 | 3 | 13 | 97 | 124 | 27 |
7. | TJ Jednota Žilina | 28 | 11 | 1 | 16 | 106 | 111 | 23 |
8. | TJ Iskra Liptovský Mikuláš | 28 | 2 | 1 | 25 | 69 | 193 | 5 |
Týmy TJ Slavoj České Budějovice, TJ Spartak Motorlet Praha, TJ Spartak Královopolská strojírna Brno a VTJ Dukla Košice postoupily do kvalifikace o nejvyšší soutěž, ve které uspěly týmy VTJ Dukla Košice a TJ Spartak Motorlet Praha a postoupily tak do nejvyšší soutěže.
Původně měly sestoupit do příslušného krajského přeboru týmy TJ Dynamo Praha, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, TJ Baník Důl Dukla Havířov - Suchá a TJ Iskra Liptovský Mikuláš, ale protože došlo ke sloučení týmů TJ Dynamo Praha a TJ Spartak Tatra Smíchov a navíc týmy TJ Tesla Pardubice B a TJ Spartak ZJŠ Brno ukončily činnost, sestoupil pouze tým TJ Baník Důl Dukla Havířov - Suchá.
Externí odkazy
Text je dostupný za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších podmienok. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Antropológia
Aplikované vedy
Bibliometria
Dejiny vedy
Encyklopédie
Filozofia vedy
Forenzné vedy
Humanitné vedy
Knižničná veda
Kryogenika
Kryptológia
Kulturológia
Literárna veda
Medzidisciplinárne oblasti
Metódy kvantitatívnej analýzy
Metavedy
Metodika
Text je dostupný za podmienok Creative
Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších
podmienok.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky
použitia.
www.astronomia.sk | www.biologia.sk | www.botanika.sk | www.dejiny.sk | www.economy.sk | www.elektrotechnika.sk | www.estetika.sk | www.farmakologia.sk | www.filozofia.sk | Fyzika | www.futurologia.sk | www.genetika.sk | www.chemia.sk | www.lingvistika.sk | www.politologia.sk | www.psychologia.sk | www.sexuologia.sk | www.sociologia.sk | www.veda.sk I www.zoologia.sk