A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Doubles | |
---|---|
1995 Comcast U.S. Indoor | |
Champions | Jim Grabb Jonathan Stark |
Runners-up | Jacco Eltingh Paul Haarhuis |
Score | 7–6, 6–7, 6–3 |
Draw | 16 (3WC/1Q) |
Seeds | 4 |
Jacco Eltingh and Paul Haarhuis were the defending champions, but lost in the final this year.
Jim Grabb and Jonathan Stark won the title, defeating Eltingh and Haarhuis 7–6, 6–7, 6–3 in the final.
Seeds
- Jacco Eltingh / Paul Haarhuis (final)
- Todd Woodbridge / Mark Woodforde (semifinals)
- Jan Apell / Jonas Björkman (first round)
- Jared Palmer / Richey Reneberg (first round)
Draw
Key
- Q = Qualifier
- WC = Wild card
- LL = Lucky loser
- Alt = Alternate
- SE = Special exempt
- PR = Protected ranking
- ITF = ITF entry
- JE = Junior exempt
- w/o = Walkover
- r = Retired
- d = Defaulted
- SR = Special ranking
Draw
First round | Quarterfinals | Semifinals | Final | ||||||||||||||||||||||||
1 | J Eltingh P Haarhuis | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
WC | L Jensen M Jensen | 4 | 2 | 1 | J Eltingh P Haarhuis | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | N Broad G Van Emburgh | 6 | 3 | WC | M Joyce V Spadea | 6 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | M Joyce V Spadea | 7 | 6 | 1 | J Eltingh P Haarhuis | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
3 | J Apell J Björkman | 4 | 3 | M Knowles D Nestor | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||
M Knowles D Nestor | 6 | 6 | M Knowles D Nestor | 6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
T Kronemann D Macpherson | 6 | 6 | 6 | R Leach S Melville | 7 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
R Leach S Melville | 7 | 4 | 7 | 1 | J Eltingh P Haarhuis | 6 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||
A O'Brien S Stolle | 6 | 3 | J Grabb J Stark | 7 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
M Bauer D Nargiso | 7 | 6 | M Bauer D Nargiso | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
J Grabb J Stark | 6 | 6 | J Grabb J Stark | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
4 | J Palmer R Reneberg | 2 | 4 | J Grabb J Stark | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||||||
S Lareau B Steven | 4 | 6 | 2 | T Woodbridge M Woodforde | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | C van Rensburg D Visser | 6 | 7 | WC | C van Rensburg D Visser | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
J Fitzgerald P Rafter | 3 | 2 | 2 | T Woodbridge M Woodforde | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | T Woodbridge M Woodforde | 6 | 6 |
Qualifying
Qualifiers
Qualifying seeds
- Andrew Florent / Kevin Ullyett (qualifying competition)
- Neil Broad / Greg Van Emburgh (qualified)
Qualifying draw
First round | Qualifying competition | ||||||||||||
1 | Andrew Florent Kevin Ullyett | 7 | 6 | ||||||||||
WC | David DiLucia Jeff Tarango | 6 | 4 | 1 | Andrew Florent Kevin Ullyett | 3 | 6 | ||||||
Brent Haygarth Byron Talbot | 5 | 5 | 2 | Neil Broad Greg Van Emburgh | 6 | 7 | |||||||
2 | Neil Broad Greg Van Emburgh | 7 | 7 |
References
Text je dostupný za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších podmienok. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Antropológia
Aplikované vedy
Bibliometria
Dejiny vedy
Encyklopédie
Filozofia vedy
Forenzné vedy
Humanitné vedy
Knižničná veda
Kryogenika
Kryptológia
Kulturológia
Literárna veda
Medzidisciplinárne oblasti
Metódy kvantitatívnej analýzy
Metavedy
Metodika
Text je dostupný za podmienok Creative
Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších
podmienok.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky
použitia.
www.astronomia.sk | www.biologia.sk | www.botanika.sk | www.dejiny.sk | www.economy.sk | www.elektrotechnika.sk | www.estetika.sk | www.farmakologia.sk | www.filozofia.sk | Fyzika | www.futurologia.sk | www.genetika.sk | www.chemia.sk | www.lingvistika.sk | www.politologia.sk | www.psychologia.sk | www.sexuologia.sk | www.sociologia.sk | www.veda.sk I www.zoologia.sk