A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Informace
Ročník 17. ročník
Vítěz Casale (1. titul)
1912/13 1914/15

Soutěžní ročník Prima Categoria 1913/14 byl 17. ročník nejvyšší italské fotbalové ligy, který se konal od 12. října roku 1913 do 12. července roku 1914.

Události

V minulém ročníku měli sestoupit do nižší ligy týmy, které skončili na posledním místě ve své skupině. Jenže díky novému formátu, které vzniklo se nakonec nesestupovalo. Hlavní část ligy se hrála již nově se 45 kluby. Ty byli rozděleny na Severní a Středo jižní části. Severní část měla tři skupiny (Piemont-Ligurie, Lombardie a Emilia-Benátsko) a do finálové skupiny postoupili první dva. Ve Středo jižní části byli dvě skupiny (Toskánsko a Lazio) a do finále postoupili jen vítězové svých skupin. Samostatnou skupinou byla Kampanie, kde byli jen dva kluby z města Neapol. Finále Středo jižní části se hrála formou turnaje a vítěz se utkal s vítězem ze Severní části.

Velké finále ovládl klub Casale, který vyhrál ve finále římský klub Lazio po výsledcích 7:1 a 2:0. Město Casale Monferrato se tak stala nejmenším městem co vyhrála nejvyšší ligu.