A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Európsky pohár majstrov v ľadovom hokeji žien | |
Sezóna 2013/2014 | |
---|---|
Majster | HK Tornado Moskovská oblasť (4. titul) |
Podrobnosti sezóny | |
Počet mužstiev | 20 |
Odohraté zápasy | 42 |
Najvyššie skóre | Riga – Minsk 24 : 0 |
Trvanie súťaže: 18. október 2013 – 16. marec 2014 |
Európsky pohár majstrov v ľadovom hokeji žien 2013/2014 bol desiaty ročník európskej ženskej klubovej súťaže v ľadovom hokeji za účasti družstiev, ktoré v sezóne 2012/13 získali titul majstra svojej krajiny. V sezóne 2013/14 v tejto súťaži štartovalo 20 tímov, z ktorých štyri postúpili priamo (bez boja) do druhého vyraďovacieho kola (semifinále) a zostávajúcich šestnásť bolo v prvom kole rozdelených do štyroch štvorčlenných skupín, z ktorých do semifinále postúpili iba víťazi. Súťaž vyvrcholila záverečným finálovým turnajom Final Four v dňoch 14. až 16. marca 2014.
Prvé kolo
Turnaje skupín prvého kola sa hrali v dňoch 18. až 20. októbra 2013.
Skupina A
Dejisko: Neuilly-sur-Marne[1]
Por. | Tím | PLA | NEU | BRA | MAJ | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ESC Planegg | xxx | 7:1 | 9:1 | 21:0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 37 : 2 | 9 | |
2. | HC Neuilly-sur-Marne | 1:7 | xxx | 10:0 | 10:0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 21 : 7 | 6 | |
3. | Bracknell Queen Bees | 1:9 | 0:10 | xxx | 6:2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 : 21 | 3 | |
4. | SAD Majadahonda | 0:21 | 0:10 | 2:6 | xxx | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 : 37 | 0 |
ESC Planegg postúpil do semifinálového kola.
Skupina B
Por. | Tím | ALM | RIG | CSI | MIN | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aisulu Almaty | xxx | 3:0 | 7:0 | 19:0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 29 : 0 | 9 | |
2. | Laima Riga | 0:3 | xxx | 19:0 | 24:0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 43 : 3 | 6 | |
3. | HSC Csíkszereda | 0:7 | 0:19 | xxx | 13:5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 13 : 31 | 3 | |
4. | Pantera Minsk | 0:19 | 0:24 | 5:13 | xxx | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 : 56 | 0 |
Aisulu Almaty postúpilo do semifinálového kola.
Skupina C
Dejisko: Spišská Nová Ves[3]
Por. | Tím | HVI | SNV | KAR | BYT | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hvidovre IK | xxx | 4:3 | 3:2 | 5:2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 : 7 | 9 | |
2. | HC OSY Sp. Nová Ves | 3:4 | xxx | 5:3 | 7:1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 15 : 8 | 6 | |
3. | SK Karviná | 2:3 | 3:5 | xxx | 9:2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 14 : 10 | 3 | |
4. | Polonia Bytom | 2:5 | 1:7 | 2:9 | xxx | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 : 21 | 0 |
Hvidovre IK postúpilo do semifinálového kola.
Skupina D
Por. | Tím | VIE | BOL | BUD | MAR | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | EHV Sabres Viedeň | xxx | 5:2 | 14:0 | 6:1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 25 : 3 | 9 | |
2. | Bolzano Eagles | 2:5 | xxx | 4:3n | 12:0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 18 : 8 | 5 | |
3. | Vasas Budapest | 0:14 | 3:4n | xxx | 1:0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 : 18 | 4 | |
4. | HK Maribor | 1:6 | 0:12 | 0:1 | xxx | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 : 19 | 0 |
EHV Sabres Viedeň postúpilo do semifinálového kola.
Semifinálové kolo
Turnaje semifinálových skupín sa uskutočnili v dňoch 6. až 8. decembra 2013 v Bad Tölzi a Espoo.
Skupina E
Por. | Tím | TOR | PLA | ZUR | HVI | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tornado Moskovská oblasť | xxx | 5:0 | 10:2 | 12:1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 27 : 3 | 9 | |
2. | ESC Planegg | 0:5 | xxx | 3:1 | 9:4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 : 10 | 6 | |
3. | ZSC Zürich Lions | 2:10 | 1:3 | xxx | 3:1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 : 14 | 3 | |
4. | Hvidovre IK | 1:12 | 4:9 | 1:3 | xxx | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 : 24 | 0 |
HK Tornado Moskovská oblasť a ESC Planegg postúpili na finálový turnaj.
Skupina F
Por. | Tím | STO | ESP | VIE | ALM | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AIK Štokholm | xxx | 6:3 | 1:0 | 3:0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 : 3 | 9 | |
2. | Espoo Blues | 3:6 | xxx | 5:4 | 4:1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 : 11 | 6 | |
3. | EHV Sabres Viedeň | 0:1 | 4:5 | xxx | 2:1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 : 7 | 3 | |
4. | Aisulu Almaty | 0:3 | 1:4 | 1:2 | xxx | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 : 9 | 0 |
AIK Štokholm a Espoo Blues postúpili na finálový turnaj.
Finálový turnaj
Záverečný turnaj Final Four sa uskutočnil v dňoch 14. až 16. marca 2014 v nemeckom Bad Tölzi a zúčastnili sa ho najlepšie dva tímy z každej semifinálovej skupiny.
Por. | Tím | TOR | STO | ESP | PLA | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tornado Moskovská oblasť | xxx | 6:1 | 3:1 | 4:0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13 : 2 | 9 | |
2. | AIK Stockholm | 1:6 | xxx | 3:1 | 3:4n | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 : 11 | 4 | |
3. | Espoo Blues | 1:3 | 1:3 | xxx | 3:1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 : 7 | 3 | |
4. | ESC Planegg | 0:4 | 4:3n | 1:3 | xxx | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 : 10 | 2 |
Referencie
Text je dostupný za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších podmienok. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Antropológia
Aplikované vedy
Bibliometria
Dejiny vedy
Encyklopédie
Filozofia vedy
Forenzné vedy
Humanitné vedy
Knižničná veda
Kryogenika
Kryptológia
Kulturológia
Literárna veda
Medzidisciplinárne oblasti
Metódy kvantitatívnej analýzy
Metavedy
Metodika
Text je dostupný za podmienok Creative
Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších
podmienok.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky
použitia.
www.astronomia.sk | www.biologia.sk | www.botanika.sk | www.dejiny.sk | www.economy.sk | www.elektrotechnika.sk | www.estetika.sk | www.farmakologia.sk | www.filozofia.sk | Fyzika | www.futurologia.sk | www.genetika.sk | www.chemia.sk | www.lingvistika.sk | www.politologia.sk | www.psychologia.sk | www.sexuologia.sk | www.sociologia.sk | www.veda.sk I www.zoologia.sk